خانواده های داوطلبان کنکور از سلامت و رعایت نکات بهداشتی حوزه های آزمون سراسری اطمینان داشته و نگران نباشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، محمد حیدری در نشست شورای آموزش و پرورش اظهار داشت: خانواده های داوطلبان کنکور سراسری در خرمشهر نگران پروتکل‌های بهداشتی نباشند همه تدابیر لازم اندیشیده شده است.

وی  با تاکید بر رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی افزود: شهرداری ضدعفونی و گندزدایی تمام حوزه‌های امتحانی را در دستور کار دارد.

حیدری خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی با همکاری شبکه بهداشت نیز نظارت خود را بر لحاظ پروتکل‌های بهداشتی و تأمین سلامت حوزه‌های امتحانی اعمال خواهد کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر تصریح کرد: با توجه به اینکه ناپایداری در وضعیت قرمز یا سفید کرونا بر اساس سیاست آموزش و پرورش همه مدارس مکلف به هوشمندسازی سیستم آموزشی در خرمشهر هستند.

وی به  هوشمندسازی ۱۲ مدرسه در خرمشهر اشاره کرد و افزود: ۵۰ واحد آموزشی با همکاری مخابرات تا نیمه دوم شهریورماه هوشمندسازی خواهند شد.

حیدری گفت: تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس با رعایت همه دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی با اجرای طرح بازگشایی مدارس و پروژه مهر اتخاذ شده است.

فرماندار ویژه خرمشهر به سنجش بیش از پنج‌هزار نوآموزان و پیش دبستانی در خرمشهر اشاره کرد و افزود: با توجه به تجربیات سال‌های گذشته بیش از ۸۰ درصد طرح سنجش انجام شده و پیش‌بینی شده تا ۱۵ شهریور همه دانش‌آموزان مورد سنجش سلامت قرار گیرند.

 

 

۵۹
اخبار مرتبط