معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر طی پیامی فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

بسمه تعالی

هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام”رجایی” و ” باهنر” مزین و هفته دولت نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است.

هفته دولت نمادی از وحدت مردم و دولت است که این وحدت، سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی عزیز را به دنبال خواهد داشت و فرصت مناسبی است تا دستاوردها و گام های بلند دولت در عرصه های مختلف  برای مردم به تصویر کشیده شده تا مردم حلاوت وشیرینی این تلاشها را در کام خود حس کنند .

اکنون با اهتمام دولتمردان و سران قوا،  گام های بلندی در جهت رفع تحریم های ظالمانه، رونق اقتصادی و آرامش سیاسی و در یک کلام احقاق حقانیت، عزت و توانمندی ملت ایران در عرصه های داخلی و بین المللی برداشته شده، بستر همدلی دولت و ملت بیش از هر زمان دیگری فراهم گشته و افق های جدیدی از پیشرفت و توسعه پیش روی ملت تاریخ ساز ایران گشوده شده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت  را به همه دولتمردان و بویژه مدیران ، مسئولین و کارمندان خدوم و متعهد درشهرستان خرمشهر قهرمان تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون در عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی  توأم با سلامتی و بهروزی برای همه آنها را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

                  محمد حیدری

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر

 

۱۱۹
اخبار مرتبط