آئین تودیع و معارفه مدیر اداره آب و فاضلاب خرمشهر / تاکید فرماندار بر پیگیری و تسریع رفع مشکلات آب و فاضلاب خرمشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، طی حکمی از سوی صادق حقیقی پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان، بنیادی به سمت مدیر اداره آب و فاضلاب خرمشهر منصوب شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر در ابتدای این جلسه با تاکید بر لزوم خدمت رسانی به مردم گفت: برای رفع مشکلات آب و فاضلاب شهرستان از قبیل دفع فاضلاب و آبهای سطحی باید برنامه محور باشیم .

وی افزود: بایستی یک تیم آماده باش و در حال گشت زنی مستمر حضور داشته باشد تا به صورت اورژانسی حوادث و پدیده هایی که بصورت غیر قابل پیش بینی رخ می دهد مرتفع سازد.

حیدری حضور میدانی و مداوم مدیران در شهرستان را لازمه ی حل مشکلات دانست و خاطر نشان کرد: مدیران مسئولیت بسیار دشوار و حساسی به دوش دارند که باید با مجاهدت و برنامه ریزی دقیق، شرایط را برای رضایت مندی همه ی مردم فراهم سازند.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت : رمزموفقیت در اداره‌ای خدماتی مانند آبفا، پاسخگویی به مشترکین و ارتباط با مردم است.

وی با اشاره به سیلاب سال گذشته افزود : با برنامه ریزی دقیق و برگزاری جلسات کارشناسی کانون های بحران را احصاء نمایید، برخی از مشکلات مربوط به اصلاح شبکه است که توسط اداره انجام می شود و بخشی دیگر توسط پیمانکار مربوطه و اینها باید تفکیک مسئولیت شود.

حیدری افزود : یکی از موارد بسیار مهم در هر سازمانی به ویژه دستگاه خدمات رسانی مثل آبفا داشتن نیروی متخصص و باانگیزه آن سازمان است و به نیروهای فنی و کارشناس باید انگیزه دهید توصیه اکید می کنم نیروهای کارشناس مورد توجه ویژه قرار بگیرند.

گفتنی است : در آیین تودیع و معارفه مدیر اداره آب و فاضلاب خرمشهر حکم انتصاب بنیادی توسط دکتر حیدری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر به وی تحویل داده شد واز تلاشهای آقای بهزادپور سرپرست اداره آب و فاضلاب این شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

۸۰
اخبار مرتبط