دکتر حیدری با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن ٢٨ ماه صفر سالروز رحلت جانگداز رسول اکرم (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) را به تمامی مسلمانان جهان بویژه مردم شریف خرمشهر تسلیت گفت

بسم الله الرحمن الرحیم

روزهای پایانی ماه صفر ایام حزن و اندوه محبان پیامبر نور و رحمت (ص) و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.

حضرت رسول اکرم(ص) و اهل بیت (ع)، مظهر تامّ اسماء الهی و آیینه تمام نمای صفات جمال و جلال حقّ اند. آنان، پیشوایان بشر به سوی فضایل و ارزش های متعالی انسانی و الهی هستند و آشنایی با ابعاد گوناگون شخصیت و زندگی این رهبران الهی، بهترین توشه سالکان راه حقیقت و پاکبازان طریق سعادت و کمال است.

آن بزرگوار با زندگی پربار خویش در طول ۲۳ سال مأموریت الهی به خوبی توانست پایه‌های حکومتی دینی و اسلامی را بنا کند که تا به امروز هیچ‌ قدرتی نتوانسته کوچک‌ترین خدشه‌ای بر آن وارد نماید.

گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه اطهار(ع) می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.

اینجانب رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام ، حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع)  و شهادت  هشتمین ستاره آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به پیشگاه امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری ( مدظله العالی )، عموم مسلمانان و شیعیان جهان و به ویژه مردم شریف ، ولایت مدار و متدین شهرستان خرمشهر تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

 

                 محمد حیدری

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر

۱۵۳
اخبار مرتبط