آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد اروند

با حکم وزیرارشاد، رضا مردانی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند منصوب شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، محمد حیدری در جلسه تکریم و معارفه مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند گفت: فرهنگ و هنر به عنوان بستر و زیربنای توسعه، می تواند موجبات رشد و بالندگی سایر حوزه های توسعه را فراهم آورد و توفیق آن را تضمین کند.

وی افزود: خرمشهر در حوزه فرهنگ و تمدن  دارای قدمت و پیشنیه غنی بوده بنابراین فعالیت های فرهنگی در این شهرالزامات خاص خود را دارد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر تصریح کرد: بسط و گسترش فعالیت ها و برنامه های هنری به منظور بهره مندی گروه های وسیعی از مردم از مواهب هنر، مستلزم اتخاذ سیاست ها و تدابیری است که بتواند موجبات رشد و بالندگی و شادابی جامعه را فراهم نماید.

حیدری با تاکید بر لزوم حمایت دستگاه‌های فرهنگی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری ابراز امیدواری کرد مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند بتواند همچون گذشته منشا خدمات ارزشمند برای شهرستان های خرمشهر و آبادان باشد.

وی توزیع اعتبارات فرهنگی بر اساس رعایت اولویت‌ها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها را از رویکردهای مهم کمیته برنامه ریزی استان و شهرستان برشمرد و ادامه داد: نهایت حمایت و سعی خود را برای تحقق افزایش بودجه فرهنگی شهرستان در راستای تقویت معیشت و اقتصاد هنرمندان بکار خواهم بست.

 

 

 

۲۹۰
اخبار مرتبط