آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظام خرمشهر/ حیدری: ماموریت اصلی نیروی انتظامی حفظ نظم و امنیت در جامعه و تلاش برای کاهش جرایم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، محمد حیدری در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان گفت : ماموریت اصلی نیروی انتظامی حفظ نظم و امنیت در جامعه و تلاش برای کاهش جرایم است.

وی افزود:نیروی انتظامی در خط مقدم برقراری نظم و امنیت در جامعه است و همه دستگاه‌ها و به ویژه مردم باید با رعایت نظم و قانون در این حوزه با نیروی انتظامی همکاری کنند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر تصریح کرد: نیروی انتظامی در کل کشور با تعامل و همکاری با دستگاه ها و بخش های مختلف توانسته است به ماموریت های متعددی ورود پیدا کند و آنها را به بهترین نحو ممکن به سرانجام برساند و رضایت فرماندهی کل قوا از عملکرد نیروی انتظامی دلالت بر این موضوع دارد.

حیدری ضمن قدردانی از عملکرد مطلوب نیروی انتظامی در برقراری امنیت، برخورد قاطع با اخلالگران و مدیریت هدفمند در کاهش آمار جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی گفت: بحمد الله شهرستان خرمشهر برای مردم امن است اما برای دشمنان ، مفسدان و تبهکاران نا امن می باشد.

وی افزود: تا کنون این نیرو توانسته است توفیقات مهمی در عرصه داخلی و همکاری های بین المللی دست پیداکرده واین یک وجه از وجوه گوناگون ماموریت نیروی انتظامی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطرنشان کرد: حفاظت و حراست از مرزهای نیلگون خلیج فارس ، کوههای سر به فلک کشیده ، جنگل ها ، رودخانه ها و کویر با بیش از ۸۵۰۰  کیلومتر مرز جمهوری اسلامی با کشورهای همسایه  به دست توانمند مرزبانان و نیروی انتظامی مقتدر ایران است.

حیدری اظهار کرد: نیروی انتظامی مفتخر به دانش تخصصی برای کشف جرم و حفظ دلایل جرم و وقایع است مدیریت آشوب ها واغتشاشات از مسائل مهم مدیریتی در حوزه نظم اجتماعی است.

وی با اشاره به عملیات روانی دشمن و تحریم های ظالمانه برای ایجاد تنش بین مردم و مسئولین گفت: نیروی انتظامی با صبوری ، بردباری ، تواضع و مردم داری وانقلابی گری حافظ ارزشهای انقلاب و نظام هستند.

فرماندار ویژه خرمشهر گفت: آغوش نیروی انتظامی پناهگاه مردم است و مردم هم نیروی انتظامی را از خودشان می دانند بنابراین رابطه بسیار خوبی بین مردم و نیروی انتظامی، بسیج، سپاه و کسانی که درعرصه نظم و امنیت تلاش می کنند وجود دارد واین یک سرمایه بزرگ اجتماعی برای نیروهای انتظامی و امنیتی است وما باید قدردان چنین سرمایه ای باشیم.

 

۱۲۲
اخبار مرتبط