جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان خرمشهر/همه دستگاههای خدمات رسان شهرستان باید در حالت آماده باش کامل باشند

حیدری اعلام کرد: با توجه به ورود سامانه جدید بارشی و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه این بارش ها تا پایان هفته جاری، ستاد مدیریت بحران شهرستان اعم از دستگاه های خدماتی و امدادی برای پیشگیری از وقوع یا امدادرسانی در حوادث احتمالی در حالت آماده باش هستند.

وی افزود: اعضای ستاد بحران شهرستان باید تمامی مصوبات این ستاد را با جدیت پیگیری و اجرا کنند و موضوعات و اقدامات لازم را با لحاظ زمان تعیین شده انجام دهند تا درشرایط ویژه و بحرانی غافلگیر نشویم.

فرماندار ویژه خرمشهربا بیان اینکه مدیران در شرایط بحرانی باید در محل خدمت خود حضور داشته باشند افزود: مدیر دولت اسلامی یک مدیر انقلابی ، اجرایی وجهادی است که باید هر لحظه آماده کار و خدمت به مردم باشد و در محل خدمت خود حضور داشته باشد، کم کاری مدیران غیر قابل قبول است و با این مدیران برخورد می شود.

وی با بیان اینکه تمامی اقدامات ما مسئولین باید، خدمت به مردم و جلب رضایت و اعتماد آنها باشد، خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای پیشگیری از وقوع آبگرفتگی های احتمالی در مناطق مختلف شهرستان از قبیل لایروبی ایستگاههای اصلی جمع آوری فاضلاب اتخاذ شده است.

۱۶۳
اخبار مرتبط