پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

«جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا اسرا -۸۱ »

دهه مبارک و پرفروغ فجر انقلاب اسلامی نقطه عطفی با شکوه در تاریخ مجاهدت های دلیرانه ملت بزرگ ایران علیه ظلم و بی عدالتی است.
دوران طلایی پیروزی انقلاب که از زرین ترین اوراق تاریخ این مرز و بوم به شمار می رود با حمایت و تدبیر رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره ) و پشتوانه آحاد ملت بویژه خون پاک شهدا به بار نشست و در ادامه این انقلاب و پیروزی شکوهمند پس از گذشت چهار دهه در سایه هدایت حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  و هوشمندی مردم ایران با وحدت کلمه، حقیقت خواهی و ظلم ستیزی، سرمشق و زمینه ساز بیداری و آزادی خواهی ملت های مظلوم سراسر دنیا شد.

امیدوارم به برکت این ایام و با اتحاد و همدلی که بین مردم و مسئولین بوجود آمده است سرآغازی باشد تا بتوانیم بر بیماری منحوس کرونا که داغ بزرگی را بر دل ملتمان و همه کشورهای دیگر قرار داده فائق آییم و روزگارمان را به مانند گذشته عاری از بیماری و مصیبت گرداند.

امسال به خاطر بیماری کرونا  و رعایت دستور العمل های بهداشتی همانند سایر نقاط کشور درشهرستان خرمشهر، حرکت خودرویی برگزار خواهد شد و مردم قدرشناس ایران اسلامی  بار دیگر عشق و ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی اثبات می‌کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهیدان هشت سال دفاع مقدس، شهیدان مدافع حرم و به ویژه سردار بزرگ اسلام و انقلاب  شهید حاج قاسم سلیمانی، ایام فرخنده  پیروزی انقلاب اسلامی، تبریک و تهنیت عرض نموده ، امید است در سایه الطاف الهی، شاهد توفیق روز افزون ایران اسلامی باشیم.

               محمد حیدری

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر

۷۷
اخبار مرتبط