‏۱۴۵ داوطلب نامزد انتخاباتی خرمشهر ثبت نام کردند

معاون استاندار، فرماندار ویژه و رئیس ستاد انتخابات شهرستان خرمشهر گفت: ۱۴۵نفر در تا ششمین روز از ثبت نام انتخابات شورای شهر در این شهرستان  نام نویسی کردند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات خرمشهر، محمد حیدری از ثبت نام  داوطلب  ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در پایان روز ششم ثبت نام خبر داد و افزود: شمار داوطلبانی که به صورت قطعی در ششمین روز ثبت نام شورای شهر خرمشهر ثبت نام کرده اند به ۱۴۵ نفر رسید.

وی اضافه کرد: از مجموع ثبت نام شدگان ۱۲۷ نفر آقا و ۱۸ نفرخانم که از این تعداد یک نفر انصراف و ۱۲۶ نفرحوزه انتخابی خرمشهر و ۱۸ نفر حوزه انتخابی مینوشهر می باشد.

حیدری افزود: در مجموع ۸۵ نفر به صورت حضوری در فرمانداری‌ و ۵۹ نفر به صورت غیر حضوری ثبت نام کردند.

وی ادامه داد: ثبت نام شوراهای شهر از ۲۰ اسفند ماه شروع و تا فردا ۱۸ عصر ۲۶ اسفند مهلت برای ثبت نام وجود دارد، از کلیه جوانان،  بانوان، متخصصان و دانشگاهیانی که تمایل دارند دعوت میشود در آخرین روز از مهلت قانونی ثبت نام نمایند.

رییس ستاد انتخابات شهرستان در پایان تصریح کرد: بعد از پایان ثبت نام، بررسی صلاحیت داوطلبان با اجرای مقررات توسط هیات اجرایی در مهلت  مقرر مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و نتیجه به افراد اعلام می گردد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.

۸۲
اخبار مرتبط