پیام دکتر محمد حیدری به مناسبت ولادت امام سجاد (ع)

بسم الله الرحمن الرحیم

در تاریخ اسلام، ماه مبارک شعبان، مزین است به طلوع انوار تابناکی از آسمان امامت و ولایت که با طلوع نورانی خود، روشنی بخش دلھا و دیدگان مؤمنین گردیده است و این ماه، ماه اعیاد آسمانی است که با میلاد فرخنده سرور و سالار آزادگان جھان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر بنی ھاشم بزرگ جانباز دشت نینوا و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) آغاز می شود و شوری وصف ناشدنی در تمامی مسلمانان و آزادی خواھان جھان ایجاد می کند.

امام سجّاد(ع) صحیفه کامله سجادیه را به جهان عرضه داشت. صحیفه‌ای که چون آن نیامده و نخواهد آمد. صحیفه‌ای که در ضمن دعا، معارف اسلام، سیاست اسلام، اخلاق اسلام، حقانیت شیعه، حقانیت اهل بیت، انتقاد از ظلم و ظالم، سفارش به حق و حقیقت، و بالاخره یک دوره معارف اسلامی را آموزش می‌دهد. صحیفه‌ای که محققین اسم آن را اخت القرآن، انجیل اهل بیت، زبور آل محمد(ص) نهاده‌اند.

اینجانب فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و ولادت ائمه اطهارعلیه السلام خصوصاٌ ولادت سیدالساجدین امام سجاد (ع) را به عموم مسلمانان جهان  به ویژه مردم شهید پرور خرمشهرقهرمان تبریک عرض نموده و توفیق بهره مندی از این ماه پر فضیلت، ماه مغفرت و بندگی را برای همه مسلمانان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

            محمد حیدری

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر

۹۳