دکتر محمد حیدری در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت، متن این پیام به شرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

<<یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال>>

تحول فصول و بهار طبیعت، آغاز و بهانه‌ای است برای تغییر نگرش ، منش و فرصتی مغتنم جهت استعانت از خداوند باری تعالی تا انسان  را مشمول «حول حالنا الی احسن الحال» نموده و ما را به سمت بهترین‌ احوال و عاقبت به خیری هدایت فرماید.

نوروز در سنت زیبای ایران عزیز فرصتی نیک برای نزدیکی دل‌ها و پیوند آرزوهاست واینک در آستانه سال نو در شرایطی به سر می بریم که اپیدمی و فراگیر شدن ویروس کرونا  سلامت افراد جامعه را به شکل جدی تهدید می کند و بهترین راه مقابله با این بیماری در شرایط کنونی پیشگیری و خود مراقبتی است  و این مقابله با ماندن در خانه و در کنار خانواده قابل تحقق است.

 مردم باید در کاشانه خویش بمانند و ضمن توجه به هشدارهای وزارت بهداشت از رفت و آمدهای غیرضروری اجتناب کنند. نوروز نباید با رفت وآمدهای بدون مدیریت، به فرصتی برای شیوع بیشتر ویروس تبدیل شود. از شهروندان عزیز درخواست می‌شود نوروز ۱۴۰۰ را متفاوت از نوروز های گذشته سپری کنند و از مسافرت جدا خودداری نمایند.

تصمیم تعطیلی مراکز خرید و پاساژها در راستای پیشگیری از گسترش سریع ویروس کرونا  و به خاطر حفظ سلامت شهروندان  اتخاذ شده است. در نوروز ۱۴۰۰   امکان پذیرش و اسکان مسافر نوروزی در قالب کمپ، مدارس، مهمان‌سراها، مسافرخانه‌ها و امثال آن در شهرستان خرمشهر وجود ندارد و فعالیت ستاد تسهیل مسافران نوروزی را به‌سمت جلوگیری از ورود مسافر به شهرستان در ایام نوروز سوق داده ایم.

 همه باید در پویش«در خانه می مانیم» شرکت فعال داشته باشند و  امیدوارم ملت فهیم و شریف ما که همواره در کنار یکدیگر برای رفع مشکلات تلاش کرده اند ، این بار نیز برای حفظ سلامت خود و سایر شهروندان از سفرهای نوروزی اجتناب کنند.

اینجانب حلول سال نو را به ملت شریف ایران اسلامی بویژه مردم شریف و  متدین شهرستان خرمشهر تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال ، سلامتی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و فرج امام زمان (عج) را مسألت داشته و  سالی سرشار از خیر و برکت ، توفیق و تندرستی برای همگان آرزو می نمایم.

در پایان از همه مردم تقاضا دارم دعاگوی کادر پزشکی ، پرستاران و مدافعان سلامت باشند.

محمد حیدری 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر

۶۸
اخبار مرتبط