معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهراز پاسگاههای مرزی شلمچه بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، محمد حیدری معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر به همراه حجه الاسلام والمسلمین عادلپور امام جمعه محترم خرمشهرو سید لفته احمد نژاد نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی از پاسگاههای مرز بین المللی شلمچه بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت ولیعصر(عج) وهفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان گفت: شما مرزبانان و مدافعان ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی در کنار سربازان گمنام امام زمان (عج) تکمیل کننده پازل امنیت واقتدار مرزی و دفاعی کشورهستید.

حیدری با بیان اینکه محل رخنه و نفوذ دشمن درگام اول مرزهاست، افزود: اگر مرزهای هر کشوری دچار نفوذ، ضعف و سستی شود امنیت آن کشور مورد خدشه قرار میگیرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر تصریح کرد: مرزبانان به عنوان یکی از نیروهای کارآمد با تمام قوا و صلابت برای امنیت و آرامش هموطنان و دفاع از مرزهای کشور طبق وظایف و ماموریت های ذاتی خود تلاش می کنند و خادم مردم و مدافع کیان کشور هستند.

حیدری افزود: اگر امنیت جمهوری اسلامی ایران به فضل الهی یک امنیت تضمین شده ودرمنطقه خاورمایه مثال زدنی است به واسطه هوشیاری و بصیرت ، ولایت پذیری و عشق وعلاقه شما به آرمانهای انقلاب و سرزمین مقدس جمهوری اسلامی و دفاع از تمامیت ارضی کشور بوده وهست.

وی خاطرنشان کرد:همه ما بعنوان خادمین و خدمتگزاران بر خود وظیفه می دانیم در همه شرایط قدردان زحمات شما عزیزان و مدافعان سرزمین جمهوری اسلامی ایران باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: خدمات شما برای جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزشمند و شایسته ای است و شما چشمان بینا و بازوان قدرتمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستید که دشمن تحت هیچ شرایطی نمی تواند ازدید شما عبور کند و اگر هر شخصی و جریانی بخواهد از مرزهای ما قصد عبور داشته باشد با ستونی محکم و سد نفوذ ناپذیری به نام مرزبانان عزیز و بزرگوارمواجه خواهد شد.

وی امنیت مرزهای کشور را حاصل وحدت مرزنشینان دانست و اظهار داشت: مرزنشینان ما در شهرستان خرمشهر در کنار شما مرزبانان در دفاع از مرزها آماده هستند وسیاست جمهوری اسلامی ایران هم کمک به مرز نشینان هست زیرا امنیت پایدار مرز با حضورمرزنشینان محقق می شود.

در پایان این دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر ضمن تبریک سال جدید با اهدای عیدی از زحمات نیروهای مرزبانی تقدیر و تشکر کرد.

 

۸۲
اخبار مرتبط