دکتر محمد حیدری با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوازدهم فروردین ماه، روز تجلی اراده ملت ایران در تثبیت نظام مقدس و مردمی جمهوری اسلامی است و یادآور تدبیر و دوراندیشی حضرت امام خمینی(ره) و رای مردم ایران اسلامی به انتخاب سیره‌ای از حکومت داری است که با اتکای به آراء مردم و بر اساس اصول و آرمان های انقلابی و اسلامی، بر مبنای دموکراسی شکل گرفت و با لطف باری تعالی، حماسه ملت شریف ایران و وحدت و همدلی، عزت، اقتدار و آزادگی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.

به فرموده مقام معظم رهبری؛ «امروز روز وفاداری به جمهوری اسلامی و ارکان نظام اسلامی، وفاداری به استقلال کشور، حقوق ملت و نه گفتن به متجاوزان بیگانه است.» و در واقع ۱۲ فروردین، روز به ثمر نشستن درخت انقلابی است که خون مطهر هزاران شهید در پای آن تا همیشه تاریخ جریان دارد.

دوازدهم فروردین، روز تحقق عصاره تلاش های تاریخی ملت ایران در دستیابی به آرزوهای دیرین و یکی از تأثیرگذار‌ترین روزهای تاریخ اسلام و ایران است.

اینجانب با تبریک این عید و یوم الله بزرگ به عموم ملت ، شجاع و همیشه در صحنه ایران و به خصوص مردم شریف شهرستان خرمشهر، موفقیت همگان را در راستای آرمان های بلند امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

                      محمد حیدری

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر

 

۵۲
اخبار مرتبط