ثبت نام از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از صبح امروز آغاز شد

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان خرمشهر، محمد حیدری در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما مرکز آبادان گفت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از صبح امروز آغاز شد.

وی افزود: این فرایند نیزهمزمان با سراسر استان و کشور در شهرستان خرمشهر از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهرتصریح کرد: داوطلبان به چهار روش می توانند ثبت نام کنند، از طریق اپلیکیشن موبایلی، ثبت نام با نسخه کامپیوتری و یا از طریق دفاتر پیشخوان دولت و دریافت کد رهگیری و روش آخر ثبت نام با مراجعه حضوری از ساعت ۸ الی ۱۸ اقدام نمایند.

وی افزود: باتوجه به تراکم داوطلبان ، ساده ترین و آسان ترین روش ثبت نام غیر حضوری است  لذا از همه داوطلبان تقاضا دارم هرجه سریعتر از طریق ثبت نام غیر حضوری اقدام لازم را انجام دهند و کد رهگیری دریافت نمایند .

حیدری خاطرنشان کرد: همانطور که قبلا نیز اطلاع رسانی شده است  شرط اولیه ثبت نام همراه داشتن گواهی عدم سوء پیشنیه می باشد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان با اشاره به این که تمهیدات و زیر ساخت های لازم برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ فراهم شده است افزود: برنامه ریزی لازم انجام شده که بتوانیم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مشارکت حداکثری داشته باشیم زیرا حضور مردم و مشارکت حداکثری آن ها علاوه بر این که باعث یاس و ناامیدی دشمنان می شود باعث اتحاد ، انسجام و استحکام نظام نیز خواهد شد.

۱۹
اخبار مرتبط