دکتر حیدری معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر طی پیامی ۲۹ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت

متن پیام بشرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتش جمهوری اسلامی ایران مظهر ایثار، دلیری و شجاعت و آیینه تمام نمای رشادت های بزرگ مردانی است که شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند.

آنانی که در طول هشت سال دفاع مقدس  با حضور مقتدرانه خود، هر آنچه در توان داشتند برای دفع تجاوز و حفظ حریم دین و میهن بکار بستند و نشان دادند که نیروهای کارآمد، پر افتخار و مقتدری هستند که با توکل به خدای متعال و الهام از مکتب شهادت طلبانه سید الشهدا (ع) همواره آماده دفاع از کیان نظام اسلامی هستند .

ارتش در کنار سایر نیروهای نظامی ، بسیجی و مردمی ، در کنار دولت و مردم و درحوادث غیر مترقبه نیز عملکرد ارزشمندی داشته و دارد که نمونه آن اقدامات و تلاشهای این سلحشوران در راستای مبارزه و پیشگیری از شیوع کرونا بوده که قابل تقدیر است.

اینجانب ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به خانواده گرانقدر شهدای ارتش، جانبازان عزیز ارتشی و تمام دلاور مردان حماسه آفرین نیروهای زمینی ، دریایی و هوایی ارتش تبریک عرض می نمایم و توفیق روز افزون جان برکفان این عرصه را درسایه عنایات حضرت بقیه الله اعظم (عج) و توجهات رهبر معظم انقلاب از خداوند منان خواستارم.

 

محمد حیدری

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر

۳۵