پیام دکتر حیدری به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر طی پیامی سالروز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر را به جمعیت فداکار و تلاشگر این نهاد تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«جمعیت هلال احمر» الگوی ایثار و فداکاری، مرهم درد انسان های نیازمند، یاری رسانان مصدومین در حوادث و مصداق بارز آیه شریفه «وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا» هستند که زیباترین جلوه های نوع دوستی و خدمت صادقانه را به همگان معرفی می کنند.

این نهاد، خدمات ارزشمندی در سخت ترین شرایط و بحرانی ترین لحظات به ویژه درهنگام خشم و قهر طبیعت به هموطنان ارائه نموده و در بحران اخیر شیوع ویروس کرونا در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب، با اهدای کمک های مومنانه و بشردوستانه به آسیب دیدگانِ ویروس کرونا، برگ زرین دیگری از تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را ورق زدند.

جامعه جهانی امروز بیش ازهمه چیز نیازمند معنویت و فرهنگ الهی – انسانی است و دراین میان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران افتخار دارد براساس ماموریت ذاتی و بنیادین خود با هدف اشاعه فرهنگ ناب بشردوستی و با بهره مندی از ظرفیت های عظیم جوانان، داوطلبان، خیرین و نجاتگران بی ادعا در حال خدمت رسانی چشمگیر به مردم گوشه گوشه ی دنیا است.

اینجانب هیجدهم اردیبهشت ماه روز جهانی صلیب سرخ وهفته هلال احمر را به کارکنان، امدادگران، داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر شهرستان خرمشهر و دیگر زحمت کشان این عرصه تبریک عرض نموده وامیدوارم با اتکال به خداوند باریتعالی در پیشبرد اهداف متعالی و انسان دوستانه خود موفق و موید باشید .

 

محمد حیدری

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر

۷۷
اخبار مرتبط