جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد انتخابات شهرستان خرمشهر/ نجاتی: همه دستگاههای اجرایی وظیفه دارند در راستای برگزاری انتخابات پرشور همکاری و تعامل داشته باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، رضا نجاتی معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان در نشست اعضای هیئت اجرایی و نظارت ستاد انتخابات شهرستان خرمشهر گفت: همه دستگاههای اجرایی وظیفه دارند در راستای برگزاری انتخابات پرشور همکاری و تعامل داشته باشند.

وی ضمن تبریک سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت بر غاصبان افزود: بنا به فرمایش حضرت امام (ره) رژیم جعلی یک غده سرطانی است که باید از بین برود.

نجاتی به نقش شهید سلیمانی در پیروزی جبهه مقاومت پرداخت و تصریح کرد: شخصیت و ابهت وی در منطقه باعث شده بود که خواب را از چشم دشمنان بگیرد و با تلاش های خستگی ناپذیرش جبهه مقاومت به انسجام و یکپارچگی برسد.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات گفت: در تمام ادوار گذشته انتخابات حتی در دوران جنگ هم یک روز عقب نیفتاد و حضرت امام (ره) در این باره فرمودند: انتخابات باید در همان روز معین برگزار شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خاطرنشان کرد: دو انتخاب مهم پیش رو داریم یکی از آن ملی است که بازتاب بین‌المللی دارد و دیگری محلی که  در سرنوشت عمرانی، خدماتی و اجتماعی شهرها روستاهای کشورتاثیردارد.

وی با تشریح اصول های مهم برگزاری انتخابات گفت: یکی از اصل هایی که باید به آن توجه شود مر قانون است که باید از صفر تا صد برگزاری انتخابات برابر قانون و مقررات باشد.

رئیس ستاد انتخابات استان افزود: یکی دیگر از اصول مهم، سلامت انتخابات است. کتاب قانون قرآیند انتخابات را برای ما مشخص کرده و برابر قانون هیات های اجرایی،نظارت و بازرسی را انتخاب و سلامت انتخابات را تضمین کرده ایم .

نجاتی گفت: امنیت انتخابات یکی دیگر از ارکان مهم و اساسی است اگر رقابت سالم بین داوطلبین بوجودنیاید قطعا زحمات اعضای شورای تامین بیشتر خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز دشمن درصدد است مشارکت در انتخابات را کمرنگ جلوه دهد، افزود: دشمنان نظام منتظر وضعیت مشارکت مردم هستند بایستی در حوزه های اجتماعی رضایت مردم و تکریم آنان را در نظر داشته و با مردم صادق و پاسخگوی آنان باشیم.

۷۰
اخبار مرتبط