جلسه ستاد انتخابات شهرستان خرمشهر/ حیدری: جلب مشارکت مردم و برگزاری انتخاباتی بر مدار قانون وظیفه همه دست اندرکاران انتخابات است

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان خرمشهر، محمد حیدری درجلسه ستاد انتخابات شهرستان که با حضور مسئولین کمیته ها برگزار شد گفت: جلب مشارکت مردم و برگزاری انتخاباتی بر مدار قانون وظیفه همه دست اندرکاران انتخابات است.

وی بر فعالیت و اقدامات مضاعف مسئولین کمیته ها در روند برگزاری انتخابات تاکید کرد و افزود:  مهمترین وظیفه ما تأمین امکانات و لوازم مورد نیاز جهت برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهرتصریح کرد: تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اندیشیده شده و با هماهنگی سایر ادارات و نهادهای شهرستان آمادگی کامل جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه را داریم.

حیدری خاطرنشان کرد: تاکید مقام معظم رهبری بر این است که انتخاباتی پرشور، سالم و در امنیت کامل برگزار شود و همه ما در تحقق این امر مسئولیت داریم.

وی با بیان اینکه فرایند انتخابات در این شهرستان بر اساس تقویم زمانبندی انتخابات در حال اجرا است، گفت: جلسات ستاد انتخابات و هیات اجرایی به صورت مستمر برگزار و مسائل و موضوعات مرتبط با انتخابات هریک  براساس شرح وظایف قانونی مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر رعایت کامل اصل بی طرفی مجریان انتخابات گفت: تمام مجریان، اعضای ستاد و کمیته های زیر مجموعه باید بی طرف بوده و ضمن پایبندی کامل به این اصل در عمل نیز این مهم را نشان دهند .

در ادامه مسئولین کمیته ها  به ارائه گزارش عملکرد خود درخصوص اجرای تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پیش رو پرداختند.

۳۴
اخبار مرتبط