جلسه بررسی مسایل و مشکلات خدمات شهری خرمشهر/ حیدری: ارایه خدمات شهری و پرداخت حقوق کارگران، اولویت شهرداری خرمشهر باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر، محمد حیدری در جلسه بررسی مسایل و مشکلات خدمات شهری گفت: ارایه خدمات شهری و پرداخت حقوق کارگران، اولویت شهرداری خرمشهر باشد.

وی افزود: حقوق کارگران شهرداری خرمشهر و نیز حق بیمه آنها باید به موقع پرداخت شود تا کارگران دغدغه مالی و درمانی نداشته باشند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهربا بیان اینکه شوراها نقش مهمی در توسعه و عمران  شهرستان دارند تصریح کرد: تامین درآمد پایدار برای مجموعه شهرداری موضوعی است که باید به طور جدی در راس برنامه های شورای شهر قرار گیرد.

حیدری خاطرنشان کرد: شهرداری‌ در پرداخت حقوق کارگران خود منتظر ارزش افزوده و دیگر پرداختی‌ها نباشد و بیشترین اتکای خود را به منابع داخلی  و درآمد زایی معطوف نماید.

وی ادامه داد: نارضایتی شهروندان از نابسامانی وضعیت شهر افزایش یافته لذا شهرداری مکلف به خدمات رسانی مطلوب به شهروندان است.

نماینده عالی دولت درخصوص دریافت عوارض ارزش افزوده از محل آلایندگی نیز گفت: با دریافت عوارض ارزش افزوده علاوه بر پرداخت حقوق کارگران می‌توان بخش عمده ماشین آلات فرسوده شهرداری را نوسازی و بهسازی کرد.

حیدری بر جمع‌آوری اصولی پسماندهای شهری به ویژه پسماند عفونی تاکید کرد و افزود: با توجه به گسترش ویروس کرونا، ضدعفونی سطل‌های زباله و سطح شهر با آب ژاول ضروری است.

فرماندار ویژه خرمشهربا تاکید بر جمع‌آوری و نظارت برتخلیه نخاله‌های ساختمانی در سطح شهر خرمشهر گفت: شهرداری باید نظارت جدی بر ساخت و ساز در شهر داشته باشد.

وی همچنین بر همکاری شهرداری با اداره امور آبفای خرمشهر تاکید کرد و گفت: مردم از سرریز شدن فاضلاب در برخی معابر خرمشهرناراضی هستند و مشکلات این حوزه باید برطرف شود.

۷۲
اخبار مرتبط