جلسه کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات حکومتی شهرستان خرمشهر/ حیدری بر نظارت دقیق تر بر بازار توسط دستگاههای ذیربط و برخورد جدی تر و قاطع تر تعزیرات حکومتی تاکید نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، محمد حیدری در جلسه کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات حکومتی شهرستان گفت:  نظارت دقیق تر بر بازار توسط دستگاههای ذیربط انجام و با متخلفان برخورد جدی تر و قاطع تر صورت گیرد.

وی افزود: سازمان تعزیرات حکومتی به عنوان یکی از مراجع شبه قضایی است و طبق مقررات وقوانین مشخص شده صلاحیت رسیدگی به تخلفاتی را دارد که درقوانین برای آنها پیش بینی شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر تصریح کرد: از آنجائیکه رای رئیس شعبه تعزیرات بعنوان رای یک قاضی مستقل می باشد لذا برای ما کاملا قابل احترام می باشد.

وی به برگزاری این جلسات وهماهنگی بیشتر بین اعضای کمیسیون تاکید نمود و افزود: باهماهنگی و هم افزایی بین دستگاههای شهرستان و تسریع در پاسخ استعلامات در جهت استیفای حقوق مردم گام بردارید.

حیدری خاطرنشان کرد: بطور طبیعی این کمیسیون جایگاه قانونی در تعاملات اداری و سازمانی دارد و میتواند بسیاری از مشکلات را که ما در روند اجرایی با آن روبرو می شویم حل و فصل نماید.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: انتظار داریم کار با جدیت بیشتر ادامه پیدا کند و بعضا نظارت بیشتر گردد ومراعات را کنار بگذاریم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر اظهار کرد: خرمشهر شهرستانی است که قاچاق کالا در آن به خاطر مرزی بودن بالاست و در بحث تنظیم بازار نیز مسائلی وجود دارد و نیاز است اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان از نظر قاضی و کارمند تقویت شود.

حیدری بر لزوم حضور رئیس تعزیرات حکومتی خرمشهر در جلسات تنطیم بازار تاکید کرد و گفت: برخی مسائلی که امروز به عنوان مشکل مطرح شد در نشست های کمیسیون قاچاق کالا و ارز به طور دقیق بررسی می شود و رئیس اداره تعزیرات باید در سایر جلسات حضور موثر داشته باشد.

۴۲
اخبار مرتبط