شورای سلامت باید تمام و کمال همه جوانب را در نظر بگیرد تا رضایت مندی مردم را جلب نماید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، نادر عمید زاده در نشست با مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرمشهر گفت: شورای سلامت باید تمام و کمال همه جوانب را در نظر  بگیرد تا رضایت مندی مردم را جلب نماید.

وی بر ارتقاء شاخص های سلامت شهرستان تاکید کرد و افزود: مسئولان باید حفظ سلامت و خدمت به مردم را در اولویت کار خود قرار دهند.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر با بیان اینکه قدم های خوبی در بخش سلامت برداشته شده است، خاطرنشان کرد: خیرین نقش مهمی در ارتقا شاخص های سلامت داشته اند و شخصا افتخار می کنم که به کادر درمان و سلامت شهرستان کمک نمایم.

وی افزود: فرمانداری یک نهاد نظارتی و پیگیری کننده است وهمه دستگاههای حوزه شهرستان را نظارت خواهد کرد منتهی نیاز هست دوستان شبکه بهداشت و درمان علاوه بر جذب اعتبارات استانی راهکارهایی برای جذب اعتبارات ملی ارائه نمایند.

عمید زاده به اشاره به جایگاه منطقه آزاد اروند در توسعه شهرستان گفت: منطقه آزاد اروند حمایت های خوبی در ارتقاء بخش اورژانس  و داخلی بیمارستان ولیعصر(عج) داشته است وما باید از این ظرفیت به نحو مطلوب بهره مند شویم.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهرافزود: حضور پزشک عمومی و متخصص دربرخی مناطق پرجمعیت شهرستان  ضروری است قابل قبول نیست شهروندان مجبور شوند به مرکز استان و یا به شهرستان های همجوار مراجعه کنند.

۶۵
اخبار مرتبط