جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر / عمیدزاده:همه دستگاههای اجرایی تلاش‌های لازم را برای جلب اعتماد مردم در واکسیناسیون را بکار گیرند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، نادر عمیدزاده در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: برای استقبال مردم از طرح واکسیناسیون کووید ۱۹ در خرمشهر باید همه دستگاههای اجرایی تلاش‌های لازم را برای جلب اعتماد مردم بکار گیرند.
وی افزود: به منظور ریشه‌کنی کرونا در منطقه همه ارگان‌های دولتی و بخش خصوصی ضمن ملزم کردن پرسنل برای دریافت واکسن کرونا، فقط به دارندگان کارت واکسن خدمات ارائه کنند.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهربا بیان اینکه برای تشویق مردم به واکسیناسیون باید کار فرهنگی و اطلاع رسانی مناسب با استفاده از همه ظرفیت‌های محلی به خصوص سران عشایر انجام شود افزود: بخشداران با همکاری دهیاران و معتمدین محلی ضمن اطلاع رسانی منزل به منزل باید از تزریق واکسن از سوی روستاییان مطمئن شوند.
عمیدزاده گفت: در حوزه شهری نیز به منظور ملزم کردن مردم به تزریق واکسن کسبه برای تمدید و صدور پروانه کسب باید کارت واکسیناسیون خود و اعضای خانواده را ارائه نمایند.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر با اشاره به وضعیت نابسامان زیرساخت‌های شهری بیان کرد: وضعیت ناراحت کننده زیرساخت‌های شهری و روستایی شایسته مردم خرمشهر نیست و به طور قطع دستگاه‌های نظارتی پیگیر این امر خواهند بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری بیان داشت: اجرای این طرح در زمین‌های کشاورزی شلمچه و مینوشهر مطلب نیست و موسسه جهادنصر باید برای رفع نواقص این طرح مشکلات کشاورزان را تعیین تکلیف کند.
عمید زاده با اشاره به حضور شرکتها و موسسات متمول در شهرستان افزود: مسئولیت اجتماعی این شرکتها باید در شهرستان محسوس باشد تا مردم حلاوت وجود این شرکت ها را بچشند.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر گفت: دستگاههای اجرایی شهرستان گزارش عملکرد خود را در قالب اعتبارات و پروژه های سال ۹۹ و شش ماهه اول امسال را در اسرع وقت به فرمانداری اعلام نمایند.
وی با اشاره به تشکیل تیم بازرسی از ادارات افزود: تیم بازرسی فرمانداری مکلف شده ضمن بازدید و سرکشی از ادارات و دستگاههای دولتی گزارش عملکرد ادارات را بررسی و در صورت مشاهده هرگونه اهمال کاری با مسئول دستگاه اجرایی برخورد خواهد شد.

 

۹۲
اخبار مرتبط