نشست سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر با اصناف و بازاریان / عمیدزاده : اصناف و بازاریان همیشه در تمامی صحنه‌های انقلاب همراه مسئولین بوده‌اند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر، نادر عمیدزاده در نشست با جمعی از اصناف و بازاریان شهرستان خرمشهر گفت: اصناف و بازاریان همیشه در تمامی صحنه‌های انقلاب همراه مسئولین بوده‌اند.
وی بر نقش اصناف در توسعه ، پیشرفت وآبادانی جامعه تاکید کرد و گفت: در برهه کنونی انتظارما از اصناف این است به مجموعه مسئولین در شهرستان کمک کنند و در تعامل مشترک با یکدیگر منشا تحول ، اشتغالزایی و توسعه کسب و کار باشند تا یک انقلاب جدید اقتصادی و یک رونق مهم در عرصه های مختلف در شهرستان اتفاق بیفتد.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر تصریح کرد: یکسری مسایل و مشکلات در سطح شهرستان وجود دارد که سالیان سال بر زمین مانده است که با همراهی و مساعدت مردم و مسئولین ادارات به سرانجام می رسد.
عمید زاده به بحث کرونا اشاره وخاطرنشان کرد: بحث کرونا یک واقعیت است که باید آن را جدی بگیریم و بر کسی پوشیده نیست که بازاریان عزیز در اوج کرونا از این جریان متضرر شده اند.
وی افزود: تمام دنیا به این باورند که واکسن می تواند در مهار این ویروس کارساز باشد اما متاسفانه ما به این باور نرسیدیم که با واکسیناسیون می توان در کاهش بستری ومرگ و میر کمک کرد.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر با بیان اینکه الان دولت برای تهیه واکسن تلاش های زیادی را نموده ولی همه مردم واکسینه نشده اند، گفت: باید اطلاع رسانی شود تا مردم به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند درحال حاضر ۱۸ مرکز در شهرستان فعال هستند.
عمید زاده اظهار کرد: اگر بازاریان وصنوف با خانواده های خود واکسیناسیون شوند آمار شهرستان بالا می رود و این مسئله در وضعیت رنگ بندی شهر تاثیر خواهد گذاشت .
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با پیگیری های استان، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و همچنین نماینده محترم مردم خرمشهر مجوز ترخیص کالای ملوانی برای بندر خرمشهر گرفته شد.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر افزود: اکنون بندر خرمشهر می‌تواند کالای همراه ملوانی داشته باشد که شامل ۹۷ نوع کالا هست که امید می‌رود این امر اشتغال و رونق بازار را در این شهرستان شکل دهد.

۹۶
اخبار مرتبط