جلسه رفع مشکلات عمرانی، زیرساختی و آب و فاضلاب شهرستان خرمشهر/ عمید زاده: ما مسئولیت پذیرفتیم تا به مردم خدمت کنیم وازهیچ تلاشی دریغ نورزیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، نادرعمیدزاده در جلسه رفع مشکلات عمرانی ، زیرساختی و آب و فاضلاب شهرستان شهرستان گفت: ما مسئولیت پذیرفتیم تا به مردم خدمت کنیم و ازهیچ تلاشی دریغ نورزیم.
وی افزود: باید در برخی از مناطق شهرستان یک کار ضربتی در خصوص رفع مشکلات عمرانی، فاضلاب و آب شرب نامطلوب انجام شود.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهربا اشاره به مصوبه پروژه آب شرب روستاهای مسیر شلمچه تصریح کرد: اصلاح و بهسازی شبکه آب شرب شلمچه و رفع شکستگی ها باید بررسی شود و مسئول دفتر فنی فرمانداری این موضوع را پیگیری نماید.
وی با بیان اینکه کار باید برای رضای خدا و مردم باشد نه کار تبلیغی افزود: از زمانی که مسئولیت پذیرفتم بصورت شبانه روزی از شهرستان بازدید بعمل آورده و مشکلات روشنایی، پس زدگی فاضلاب و شکستگی های لوله آب شرب را رصد و پیگیری خواهیم کرد.
عمید زاده افزود: مصوبات این جلسه لازم الاجرا می باشد و دستگاه مربوطه موظف است درمدت زمان مشخص شده به وظایف قانونی خود عمل نماید.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهربا بیان اینکه دولت در حوزه کشاورزی تاکید دارد،افزود: طرح ۵۵۰ هزارهکتاری مقام معظم رهبری در حفارغربی و شرقی، شلمچه ودربخش مینو مقداری کار انجام شده است انتظار داریم مشکلات این طرح در اسرع وقت برطرف شود.
وی خاطرنشان کرد: در فازدوم این طرح ۲۷ هزار هکتار برای اهواز تا خرمشهر در نظرگرفته شده که سازمان آب و برق خوزستان و جهاد کشاورزی باید سهم شهرستان خرمشهر را مشخص نماید.
عمید زاده در بخش دیگری ازسخنان خود درخصوص مشکل بیمه کارگران شهرداری گفت: با توافق صورت گرفته بین شهرداری و تامین اجتماعی مقرر شد تا پایان آذرماه دفترچه بیمه پرسنل شهرداری تمدید شود.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهردرخصوص رفع مشکل روشنایی شهرستان گفت: علاوه بر اکیپ اداره برق خرمشهر اکیپ عملیاتی از شهرستان های همجوار برای رفع مشکل روشنایی به کار گرفته میشود وانشالله تا دوهفته آینده مشکلات روشنایی مناطق شهری و روستایی برطرف خواهد شد.
شایان ذکر است : بعد از پایان جلسه سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر به همراه آقای کرمی نژاد مدیر کل سازمان آب و برق خوزستان از نقاط بحرانی شهرستان بازدید میدانی بعمل آورد.

۹۱
اخبار مرتبط