آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین نهاد پیشرفت و آبادانی خرمشهر(بنیاد علوی) و اداره آبفا خرمشهر/عمیدزاده: هر نهاد و موسسه ای که بتواند مشکلی از مردم بزرگوار خرمشهررا برطرف نماید، مورد حمایت ما خواهد بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، نادرعمیدزاده در آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین نهاد پیشرفت وآبادانی خرمشهر(بنیاد علوی) و اداره آبفا خرمشهرگفت: هر نهاد و موسسه ای که بتواند مشکلی از مردم بزرگوار خرمشهررا برطرف نماید، مورد حمایت ما خواهد بود .
وی افزود: امروزه انسجام و وحدت بین دستگاههای اجرایی ، نهادهای حمایتی و موسسات خیریه که در شهرستان فعال هستند خیلی مهم است.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر تصریح کرد: نهاد پیشرفت و آبادانی و هر نهادی که در شهرستان خرمشهربعنوان نهادهای غیردولتی فعالیت می نماید وظیفه ما این است که این هماهنگی ها را درجهت توسعه و ابادانی خرمشهرعزیز ایجاد نماییم.
وی با بیان اینکه نهادهای خیریه باری از دوش دستگاههای اجرایی دولتی بر خواهند داشت، خاطرنشان کرد: بنده بعنوان فرماندار تمایل دارم با این نهادها تعامل داشته باشم ویک هماهنگی و هم افزایی بین دستگاهای دولتی و نهادهای حمایتی صورت گیرد.
عمیدزاده اظهار کرد: ان شاءالله این تفاهم نامه منشا خیر و برکتی برای شهرستان باشد و با برنامه ریزی انجام شده بتوانیم مشکلات مردم بعنوان صاحبان اصلی این انقلاب را برطرف نماییم.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر با بیان اینکه نقاط محروم و کم برخوردار در اولویت قرار بگیرند افزود: بهسازی و پایداری شبکه پمپاژ آب شرب مناطق محروم از اولویت های این طرح است و امید میرود با این مشارکت مشکل کم آبی برخی مناطق شهرستان برطرف شود.

۹۹
اخبار مرتبط