جلسه شورای اشتغال شهرستان خرمشهر / عمیدزاده: اجرای کامل مصوبات کارگروه اشتغال شهرستان باید در دستور کار دستگاه‎ها قرار بگیرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، نادر عمید زاده در جلسه شورای اشتغال شهرستان که با حضور دکتر غمگین مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد گفت:اجرای کامل مصوبات کارگروه اشتغال شهرستان باید در دستور کار دستگاه‎ها قرار بگیرد.
وی افزود: اگر مصوبه ای در جلسه مطرح و تصویب شود لازم الاجرا است و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دبیر کارگروه اشتغال باید پیگیر اجرایی شدن آن باشد و در جلسات بعدی گزارش عملکرد ارائه دهد.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر تصریح کرد: یکی از ضرورت‌ها در زمینه ایجاد اشتغال این است که بخش خصوصی سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال نماید و دولت نقش حمایتی و نظارتی خود را به درستی ایفا کندو لذا باید زمینه نقش‌آفرینی بیش از پیش بخش خصوصی را در این عرصه فراهم کنیم.
عمید زاده خاطرنشان کرد: دولت تمام تلاش خود را بکار خواهد بست با تسهیل بیشتر امور برای بخش خصوصی به ویژه کارآفرینان و سرمایه گذاران زمینه ایجاد اشتغال پایدار بیشتر در شهرستان را ایجاد کند.
وی با اشاره به حمایت های انجام شده از اصناف و مشاغل آسیب دیده از کرونا، گفت: در یکسال گذشته تلاش شد تا با ارائه تسهیلات و حمایت از مشاغل و اصناف مانع از بیکار شدن تعداد زیادی از شاغلان شویم و ارائه این کمک ها و تسهیلات با هدف حمایت از اشتغال ادامه خواهد یافت.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر اظهار کرد: منطقه آزاد اروند به تعهدات خود در قبال تولیدکننده های شهرک صنعتی اهتمام نماید ومسایل و مشکلات آنان را پیگیری و به سرانجام برساند.
وی با اشاره به اهمیت جلسه کارگروه اشتغال افزود: سیاست نظام حمایت از بخش خصوصی و تعاونی است و به همین دلیل توجه و حمایت از بخش خصوصی و تعاون امری ضروری است.
در ادامه مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان مطرح و پس از استماع مشکلات آنان تصمیماتی درخصوص حل مشکل تولیدکنندگان گرفته شد.

 

۴۴
اخبار مرتبط