دیدار سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر با مردم شریف منطقه مولوی /عمیدزاده: برای ما مدیران هیچ افتخاری بالاتر از خدمت به شما مردم نجیب نیست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر، نادرعمیدزاده دردیداربا اهالی منطقه مولوی گفت: اعتقاد داریم که مردم عزیز از سرمایه های گرانقدر نظام هستند وبرای ما مدیران هیچ افتخاری بالاتر از خدمت به شما مردم نجیب نیست.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان در این نشست عمومی با بیان اینکه خدمت صادقانه به مردم نعمتی الهی است که باید به درستی نسبت به ادای آن اقدام کرد، افزود: دوران خدمت رسانی به مردم برای دولتمردان بسیار کوتاه است از این رو باید از این فرصت جهت رفع نیازهای مردم که صاحبان اصلی انقلاب هستند بهره لازم را برد .
وی افزود: ابتدایی ترین درخواست ها و مسایلی که مردم عزیز اشاره کردند حق طبیعی یک شهروند نه تنها در خرمشهر بلکه درهمه جهان است متاسفانه مردم مورد کم لطفی قرار گرفته اند.
عمید زاده خاطرنشان کرد: براساس برنامه زمان بندی شده مدیران دستگاههای خدمات رسان باید به تعهدات خود عمل نمایند و فرمانداری بعنوان مجموعه نظارتی پیگیر خواهد شد تا ان شاءالله کارها به سرانجام برسد.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان با اشاره به این مطلب که اهالی شهر خرمشهر دارای مردمی فهیم ونجیب می باشد افزود؛ با نگاه لزوم ارتباط با مردم برای تسریع در خدمت رسانی به شما عزیزان این دیدار ترتیب داده شده است امیدواریم با مشارکت مردم شاهد توسعه و پیشرفت این شهر در بخش های مختلف باشیم.
وی با بیان اینکه نقش مشارکت مردمی در حل مسائل و مشکلات شهرخرمشهر بسیار مهم است، افزود: شرکت مردم در امور شهری باعث افزایش عزت نفس، افزایش تعامل اجتماعی، افزایش تجربه و مهارت و تقویت خصلت هایی نظیر خود مسئولیت پذیری می شود و زمینه را برای تغییر و تحول در جهت تلطیف و پویایی شهر آماده می کند.
در این دیدار چهره به چهره شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل مختلف خود با مسئولین شهر پرداختند .

۷۲
اخبار مرتبط