دیدار سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر با مردم شریف منطقه عباره /عمیدزاده: با هیچ مدیری در جهت تلاش برای توسعه شهرستان تعارف نداریم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر، نادرعمیدزاده دردیداربا اهالی منطقه عباره گفت: با هیچ مدیری در جهت تلاش برای توسعه شهرستان تعارف نداریم، مسئولی که به وظایف خود عمل نکند مورد تذکر قرارمیگیرد.
وی بیان اینکه خداوند متعال را شاکرم که توفیق حضور و خدمت در جمع مردمان خوب و شریف خرمشهر را نصیب بنده کرد، افزود: من فرزند همین شهرهستم و با مشکلات مناطق مختلف شهربیگانه نیستم و وظیفه خود می دانم قبل از مراجعه مردم در خصوص رفع مشکلات خودم ورود نمایم.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر تصریح کرد: این حضور سرزده، بی‌واسطه و شنیدن مشکلات از زبان مردم ، همان مسیری است که می‌تواند اعتماد و امید مردم را ترمیم کرده و شرایط شهرستان را بهبود بخشد.
وی افزود: باید با همت، تلاش، مردم داری و حفظ احترام در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم تلاش کنیم.
عمیدزاده با بیان اینکه هیچ فرقی بین مناطق شهری وجود ندارد، خاطرنشان کرد: دستگاههای خدمات رسان باید بصورت یکسان در همه مناطق شهر خدمت رسانی نموده ومدیران موظف اند نیروهای عملیاتی خود را برای برطرف کردن مشکل پیش آمده به محل اعزام نموده و خود نیزنظارت و پیگیری نمایند.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهرخاطرنشان کرد: در حوزه شهری شهرداری موظف است نسبت به رفع معضلات ازجمله جمع آوری پسماندها اقدام نماید، مطمئن باشید بنده بعنوان نماینده شما مردم عزیزو شریف شهرستان مطالبه گر خواهم بود.
وی بر ضرورت همکاری، هم فکری و افزایش تعامل بین تمامی دستگاه ها جهت ارائه خدمت هرچه بهتر به مردم تاکید و افزود: اگر مدیران در فرصت زمانی به تعهدات خود عمل ننمایند من شخصا موضوع را پیگیری خواهم کرد.
عمید زاده با بیان اینکه دولت سیزدهم، دولتی مردمی است و مسئولین باید در میان مردم باشند، گفت: حضور بی واسطه میان مردم و شنیدن رنج آنان هم از تاکیدات رهبر معظم انقلاب وهم از وعده های رئیس جمهور است و اکنون وقت عمل کردن به این مسئله است. مدیران به امورات ومشکلات مردم رسیدگی کنند.

۳۵
اخبار مرتبط