پیام تبریک سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر به مناسبت هفته بسیج

بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج نهادی مردمی و مظهر عظمت ، اقتدار و امنیت ملی و یکی از سرمایه های عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی است که تشکیل آن از ابتکارات هوشمندانه و ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) بود.
امروز تمام ظرفیت کشور و همه مسئولان با رویکرد و روحیه بسیجی در مقابل ترفندها وتوطئه ‌های دشمنان ایستاده و در جهت رفاه و خدمت به ولی‌نعمتان انقلاب تلاش مضاعف می‌کنند.
اینک در طلیعه سال های نخستین گام دوم انقلاب اسلامی، بسیج در تمامی عرصه های مختلف کشور از فعالیت های علمی و فن آوری های نوین تا خدمات اجتماعی، از حضور در میدان های فرهنگی تا مجاهدت های طاقت فرسا، حضور فعالانه و اصولی و برنامه ریزی شده خود را به اثبات رسانده و با ایمان و عزم و احساس مسئولیت به گره گشایی از مسائل و مشکلات می پردازد.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج  به همه بسیجیان غیور، بصیر و ایثارگر، یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و سال‌های جنگ تحمیلی به ویژه شهدای بسیجی را گرامی‌ می‌دارم.
 هفته بسیج را به مردم مومن و خواهران و برادران بسیجی شهرستان خرمشهر تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون همه عزیزان را در راه تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از خداوند متعال مسئلت دارم.
              نادرعمید زاده
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر
۱۸
اخبار مرتبط