درج:    
قابليت ديدن:     ماژول:   
       
  1397/04/03
خرمشهر قهرمان

اوقات شرعی خرمشهر
حدیث روز
فرمانداری خرمشهر


جلسه هماهنگی اجرای خط انتقال آب غدیر به تاسیسات آبفا روستایی

جلسه هماهنگی اجرای خط انتقال آب غدیر به تاسیسات آبفا روستایی

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، به منظور هماهنگی اجرای خط انتقال آب غدیر به تاسیسات آبفا روستایی جلسه ای به ریاست دکتر حیاتی معاون استاندار وفرماندار ویژه خرمشهر تشکیل شد . در این ...

ادامه مطلب


بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر از روند تکمیل سد مارد

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر از روند تکمیل سد مارد

 معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر از روند تکمیل سد مارد بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، ولی اله حیاتی در این بازدید تکمیل سد مارد را یکی از اقدامات ارزشمند در رفع مش...

ادامه مطلب


جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان خرمشهربرگزار شد / حیاتی : بیشترین ردیف اعتباری در استان خوزستان به شهرستان خرمشهر تعلق گرفت

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان خرمشهربرگزار شد / حیاتی : بیشترین ردیف اعتباری در استان خوزستان به شهرستان خرمشهر تعلق گرفت

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، ولی اله  حیاتی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان خرمشهر گفت: بیشترین ردیف اعتباری در استان خوزستان به شهرستان خرمشهر تعلق گرفت . وی افزود : با ...

ادامه مطلب


در شرایط حاضر هدف دشمن ، اختلاف بین مردم و مسئولین است

در شرایط حاضر هدف دشمن ، اختلاف بین مردم و مسئولین است

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، ولی اله  حیاتی در نشست صمیمانه با مجمع رحانیون شهرستان گفت : در شرایط حاضر هدف دشمن اختلاف بین مردم و مسئولین است . وی افزود : یکی از نکاتی که ...

ادامه مطلب


نشست مجمع روحانیون خرمشهر در خصوص مشکلات شهرستان / حیاتی : اقدامات دولت ،اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی است

نشست مجمع روحانیون خرمشهر در خصوص مشکلات شهرستان / حیاتی : اقدامات دولت ،اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی است

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، ولی اله حیاتی در نشست مجمع روحانیون  گفت :اقدامات دولت ، اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی است . وی افزود : نادیده گرفتن اقدامات دولت در حق نظام ...

ادامه مطلب


راه اندازی خط دوم آبرسانی غدیر به خرمشهر و آبادان / حیاتی : اقدامات لازم برای پایان عملیات اجرایی این طرح انجام شده است

راه اندازی خط دوم آبرسانی غدیر به خرمشهر و آبادان / حیاتی : اقدامات لازم برای پایان عملیات اجرایی این طرح انجام شده است

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، ولی اله حیاتی در بازدید از پروژه خط دوم آبرسانی غدیر گفت : اقدامات لازم برای پایان عملیات اجرایی این طرح انجام شده است . وی افزود : لوله های آبرسانی...

ادامه مطلب
به پورتال فرمانداری شهرستان خرمشهر خوش آمدید

دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران:

                   

                      خرمشهر باید نگین تجاری منطقه شود

اخبار فرمانداری خرمشهر
تاریخ: 1396/04/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 55 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جلسه ستاد اربعین خرمشهر / حیاتی: امسال خدمات رسانی به زوار تا ده روز بعد از اربعین ادامه خواهد داشت

جلسه ستاد اربعین خرمشهر / حیاتی: امسال خدمات رسانی به زوار تا ده روز بعد از اربعین  ادامه خواهد داشت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، ولی اله حیاتی در جلسه ستاد اربعین که با حضور مدیران استانی برگزارشد، اظهار کرد: خدمات رسانی به زوار تا ده روز بعد از اربعین ادامه خواهد داشت.
وی افزود: مسئولین کمیته های خدمات رسان در برنامه ریزی و تفاهم نامه های خود ارائه خدمت به زائرین اباعبدالله را تا ده روز بعد از اربعین لحاظ نمایند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر تصریح کرد: سال گذشته مرز شلمچه بعنوان بهترین مرز در سطح کشور شناخته شد، اما نواقص و کاستی هایی وجود دارد که ان شاءالله امسال آنها را برطرف خواهیم کرد.
حیاتی با بیان اینکه کمیته زیرساختها با مسئولیت سازمان منطقه آزاد اروند است، گفت: اقدامات دائمی و ماندگاری در سال گذشته در بحث زیرساختها توسط منطقه آزاد اروند انجام شده و امسال نیز آسفالت دوربرگردان ها در مسیر جاده شلمچه توسط منطقه آزاد درحال انجام است.
وی همچنینن بر نصب علائم راهداری توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، لکه گیری جاده پل نو و چهارخطه کردن مسیر شلمچه توسط سازمان منطقه آزاد اروند تاکید کرد.
فرماندار ویژه خرمشهر با اشاره به اینکه مرز بین المللی شلمچه برای همیشه محل تردد اتباع خارجی در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: امسال کریدور ورود و خروج اتباع خارجی با زوار ایرانی یکی است و اتباع خارجی با همان شرایط اتباع ایرانی تردد خواهند کرد.
وی از احداث 12 گیت اضطراری در پایانه شلمچه خبر داد و افزود: محوطه سازی و احداث 12 گیت اضطراری در دست اقدام است.
حیاتی در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص مسائل بهداشتی و درمانی گفت: مدیریت شبکه بهداشت و درمان بر نحوه خدمات درمانگاه ها و مراکز بهداشتی به زائرین و ارائه گزارش و آمار صحیح نظارت داشته باشد.
وی ادامه اداد: در طول مسیر علاوه بر درمانگاهها و سایر مراکز درمانی یک درمانگاه ویژه قرنطینه اتباع خارجی احداث خواهد شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر درخصوص ساماندهی مواکب اظهار کرد: طبق دستورالعمل کشوری امسال کلیه مواکب شناسنامه دار خواهند شد و دراین راستا متولیان مواکب باید در سامانه ستاد عتبات عالیات ثبت نام بعمل آورند.
حیاتی از افزایش ظرفیت پارکینگ ها نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در جلسه استانی اربعین، ظرفیت در نظر گرفته شده برای امسال 100 هکتار می باشد که پس از تعیین پیمانکار توسط راه و شهرسازی، کار زیرسازی و آسفالت آن آغاز خواهد شد.
وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه سال گذشته جاده دسترسی به پارکینگ مملو از خودرو شده بود، نیروی انتظامی با برنامه ریزی و اجرای طرح ترافیکی مناسب در محل مستقر خواهند شد تا شاهد پارک خودروها در مسیرهای انحرافی نباشیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه ما نیازمند طرح جامع ترافیک در شلمچه هستیم ،تصریح کرد: علیرغم وجود راههای دسترسی فراوان به شلمچه ما نیازمند اجرای طرح جامع ترافیک هستیم تا شاهد گره های ترافیکی در این مسیر نباشیم.
حیاتی با اشاره به دستورالعمل واصله درخصوص پروسه اعزام زوار خاطرنشان کرد: امسال کلیه امور مربوط به اعزام اعم از صدور روادید، ساماندهی و اعزام زوار بر عهده سازمان حج و زیارت گذاشته شده است.
وی همچنین در بحث صدور مجوز تردد گفت: نیروی انتظامی زودتر از موعدمقرر نسبت به تهیه لیست اسامی مواکب و دستگاه های خدمات رسان جهت صدور کارت تردد خودرو اقدام نماید.
کد: 33737
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه ستاد اربعین خرمشهر / حیاتی: امسال خدمات رسانی به زوار تا ده روز بعد از اربعین  ادامه خواهد داشت
گزارش تصویری
جستجو  
دولت تدبیر و امید

پيوندهاي مفيد

 

 

به کانال ما در تلگرام بپیوندید

جستجوگر
شاخص های قانون سلامت نظام اداری