جلسه قرارگاه کرونا شهرستان خرمشهر/عمید زاده: کلیه اصناف شهرستان نسبت به واکسیناسیون خود و افراد تحت پوشش خود اقدام نمایند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر، نادرعمید زاده در جلسه قرارگاه کرونا شهرستان خرمشهرگفت: کلیه اصناف شهرستان نسبت به واکسیناسیون خود و افراد تحت پوشش خود اقدام نمایند.
وی افزود: کلیه اصناف باید کپی کارت واکسن خود را در کنار کارت بهداشت در معرض دید مشتری قرار دهند.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر تصریح کرد:با انجام بازرسی‌های متعدد از صنوف در قالب ۵ اکیپ‌ در شیفت‌های صبح و عصر برای نظارت بر حسن اجرای این طرح، طی روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.
عمید زاده درباره دستورالعمل واکسیناسیون اصناف، اظهار کرد: نحوه برخورد با واحدهای صنفی باید هوشمند باشد و دیگر تعطیلی به صورت جمعی امکان پذیر نیست چرا که شرایط سختی را برای کسب و کار ایجاد کرده، به همین دلیل دستور بررعایت پروتکل ها به صورت هوشمند داده شد.
وی تاکید کرد: اصناف باید نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند و واحد بازرسی فرمانداری، بهداشت و سایر دستگاه های نظارتی با بازدید ازمغازه های سطح شهر، نسبت به اخطار وسپس پلمپ واحدهای صنفی که کسبه و پرسنل تحت پوشش آنها فاقد کارت واکسن هستند، اقدام می کنند.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهرافزود: امیدواریم با تشدید این اقدامات از امروز شاهد افزایش رعایت نکات بهداشتی و کاهش آمار ابتلا به این بیماری در سطح شهرستان باشیم.
وی بر لزوم همراهی مردم، اصناف و مدارس برای پایان این بیماری تأکید کرد و افزود: نظارت بر فعالیت مدارس و واکسیناسیون آن‌ها هم با دقت انجام ‌شود.
عمید زاده از ارائه تخفیف در پرداخت عوارض صنفی منوط به تزریق دو دوز واکسن کرونا خبر داد و افزود: بسته های تشویقی برای همه واحدهای صنفی در نظر گرفته شده که یکی از این بسته ها، ارائه ۳۰ تا ۴۰ درصد تخفیف در پرداخت حق عضویت صنفی در ازای ارائه کارت واکسن است.

 

۷۱
اخبار مرتبط